BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

BİZİ NELER BEKLİYOR?


WOLVERINE
Mark Miller, Millerworld forumunda 2012’nin en beğenilen çizgi romanlarından ve filmlerinden bahsetti. Bununla birlikte 2013’e de bir göz atarak, kendisinin ‘’Büyük Sürpriz!’’ olarak nitelendirdiği ‘’Wolverine’’ filminden de neler beklediğinden söz etti.
Miller; ‘’Kurgu inanılmaz ve Mangold da oldukça başarılı bir yönetmen.’’ Diyor ve ekliyor: ‘’ Yalnızca ilk on dakikasını gördüm ve sanki David Lean, bir süper kahraman filmi yapmış gibi hissettim. Bu film kesinlikle insanları şok edecek. Bu ve ‘’X-Men: Birinci Sınıf’’, Fox-Marvel işbirliği için henüz başlangıç.
Gösterim: 26 Temmuz 2013X-MEN: GELECEK GÜNLER (Days Of The Future Past)
Wolverine’den bahsetmişken, Bryan Singer yavaştan Twitter üzerinden oyuncu kadrosunu vermeye başladı. İlk twiti: ‘’Hugh Jackman X-Men: Gelecek Günler’in kadrosuna katıldı.’’ Tabi yönetmen aynısını Patrick Stewart ve Ian McKellen için de söyleyip, daha sonra henüz görüşmelere başlamadıklarını da itiraf etmiş ve bunun yalan haber olduğunu vurgulamıştı. Daha fazla kesin bilgi edininceye dek, yönetmenden edindiklerimiz sanırım diğer kaynaklara göre en aklı selim olanı.
Gösterim: 28 Temmuz 2014S.H.I.E.L.D.
‘’Previews World’’, Marvel TV departmanı müdürü Jeph Loeb ile yaptığı kısa görüşmede, çizgi roman severlerin başında Joss Whedon’u görmek istedikleri S.H.I.E.L.D. projesi hakkında birkaç bilgi edindi.
Loeb’in sözlerini aynen aktaracak olursak: ‘’Marvel’ın S.H.I.E.L.D.’i için küçük bir Tv pilot bölümü hazırladık. Elbette ki yazım ekibinde, proje tasarımda ve yönetmen koltuğunda Joss Whedon’dan başkası olamazdı. Joss ve Jed Whedon, Maurissa Tancharoen, Jeffery Bell ile birlikte bu projede çalışmak tam bir bomba! Ve Ajan Phil Coulson için Clark Gregg ise en iyi seçim. 2013 sonbaharında yayınlamayı planlıyoruz.’’
                               
Bu esnada MTV’ye demeç veren Samuel L. Jackson da, en azından seslendirmede bile olsa böyle bir projeye dahil olmak istediğini söyledi. ‘’Bilmiyorum tabi, henüz Joss ile bunu konuşmadım.’’ Diyen Jackson; ‘’Onun da beni düşüneceği gibi bir varsayımım var, hiç olmadı, en azından ‘’Charlie’nin Melekleri’’ndeki Charlie gibi sesim var olsun!’’ diye kendi kendine gelin güvey oluyormuş.
Gösterim: Umuyoruz ki 2013 sonbaharı

                    
ARROW
TV Guide sitesinin haberine göre; daha önce ‘’Battlestar Galactica’’ dizisinde ‘’Gaius Baltar’’ rolünde izlediğimiz James Callis, gelecek bölümde ‘’Dodger’’ isimli uluslar arası bir mücevher hırsızını canlandıracakmış. Bu bölüm, Dodger’ın Sherwood Yakutunu çalması sonrası gelişen olayları konu alacakmış.
Gösterim: Gelecek bölüm

ŞEMSİYE AKADEMİSİ
Comics Alliance ekibi son röportajında ‘’My Chemical Romance’’ grubunun solisti ve ‘’Şemsiye Akademisi’’nin yaratıcısı Gerard Way ile eserin film formasyonu hakkında konuştu.

‘’Biraz sarkacağını söyleyebilirim. Her şeyin bir patlama noktası vardır ve ben tüm Hollywood işleri için aynı şeyi düşünüyorum. Her şey aniden parlar ve aynı hızla yok olur. Biz ise henüz harika bir çizgi yakaladık. Yani bekleyip Universal Studios’un proje için risk almaya karar vermesi için dua edeceğiz. Bence bu yalnızca an meselesi.’’
Gösterim: Kim bilir..?


AVENGERS 2
MSN  UK, Tom Hiddlestone (nam-ı diğer Loki) ile Avengers 2 filmindeki dönüşü hakkında konuştu. Ancak ne yazık ki aktörün kendisi bile bu konudan emin değil.
‘’Gerçekten bilmiyorum ve bu konuda gayet dürüstüm. Bir çok açıdan gizemli bulunduğumun farkındayım ancak bu sefer cidden bir fikrim yok. Joss ile henüz konuşmadım. Ama eminim yine Loki olacaktır. Bundan şüphem yok fakat bence seyirciler kötü adam olarak ekranda yalnızca Loki’yi görmekten sıkılmış olabilirler. Belki Avengers bu sefer savaşmak için başkasını bulacaklardır. Ancak yine bu işin bir parçası olmayı çok isterim.’’ Diyor sevgili düzenbaz tanrımız.
          
Ayrıca Joss Whedon, son Avengers basın toplantısında içlerinde fazlasıyla Wasp’ın da bulunduğu çekim öncesi taslakları sundu. Detaylar yakında açığa çıkacaktır.
Gösterim: 1 Mayıs 2015

DEMİR ADAM 3
Stitch Kingdom, Robert Downey Jr.’ın Yeni Mark kostümü içerisindeki pozlarından muhtemelen en kötüsünü yayınladı:
Gösterim: 3 Mayıs 2013