BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

BATMAN: BLACK & WHITE

  Öncelikle Motion Comics nedir? Motion Comics kelime anlamı itibariyle Hareketli çizgi roman benzeri bir anlama sahip. Hareketli derken tamamen çizgi film gibi bütün karelerinin hareket ettiği bir şey değil ve çizgi romandaki gibi sabit resimler de değil. Resimleri efektlerle süsleyip yer yer hareket ettirilerek, arka plana müzik eklenerek ve son olarak konuşma diyaloglarını gerçek bir filmmiş gibi seslendirilerek yapılıyor Motion Comics'ler. Yani kısacası, çizgi romanı sizin yerine birisi okuyor ve elinizde patlamış mısırınızla keyifli bir şekilde izliyorsunuz.

Batman: Black and White nedir? 1996 yılında 4 sayılık bir seriyle yayın hayatına başlayan bir seri. Birçok farklı Batman yazar ve çizerinin yaklaşık 7-8 sayfalık, kendi içinde biten kısa hikayelerinden oluşmakta. Her hikaye farklı tonlamalara, temalara, karakterlerin bambaşka yorumlamalarına ve iç düşüncelerine odaklanıyor. 

Kısaca özetlemek gerekirse Batman: Black & White serisi Batman'in başına gelen en iyi şeylerden birisi. 

Kaçırmayın!

İyi Seyirler...

S01E01: HER YERDE CANAVARLAR VARS01E02: KIRIK BURUNS01E03: BİR BÜTÜNÜN İKİ YARISIS01E04: VAKA İNCELEMES01E05: HAYDUT
S01E06: SON ŞAKA
S01E07: İYİ AKŞAMLAR GECE YARISIS01E08: SAKLAMBAÇ